Cryocan, Türkiye’de En Hızlı Büyüyen Şirketlerden Biri! – Cryocan
CRYOCAN’ ın Dizayn ve Üretimi ASME Stamp Kullanımına Yetkili
12 Nisan 2016
Cryogen-Expo. Industrial Gases – 2015 Fuarı
12 Nisan 2016

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve AllWorld Network iş birliğinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri açıklandı.

Küresel ölçekte dikkat çekmek için yürütülen “Türkiye 100 Yarışması”nın kazananlarına dün İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle ödülleri verildi. Törene şirket sahipleri ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Törende bir konuşma yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ‘Başarılı girişimcileri ödüllendirmek, girişimciyi teşvik etmenin en etkili yollarından biridir’ dedi.


“URHAN: CRYOCAN’ da Ar-Ge ön planda”

LPG, LNG ve Endüstriyel gaz tankerleri ve depolama tankları imalatında dünya çapında bir marka olan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 ödülünü alan şirketler arasında bulunan CRYOCAN Genel Müdürü Tekin Urhan, Gebze’de bulunan üretim tesislerinde, dünya piyasalarının ihtiyacını karşılayabilecek yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaptıklarını belirterek özel projelere imza atan, dünyanın saygın üreticilerinden biri konumuna geldiklerini söyledi. Ödülünü, Kocaeli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ın elinden alan Urhan, know-how ile Ar-Ge yatırımlarını her geçen gün artırdıklarını belirterek, “Dünya çapında rekabet gücümüzü artırarak ilerlemeye büyümeye devam ediyoruz. Bizim için know-how ve Ar-Ge ön planda. Buna ciddi kaynak ayırıyoruz. Firmamız özellikle yeni gelişmekte olan LNG ve LPG piyasalarında, yol gösterici olan, mühendislik birikimini aktaran ve dolayısıyla yeni pazar yaratan bir konumda. 2014 yılının küresel piyasalarda krizle boğuşulan bir yıl olmasına rağmen bu yıl da % 70 ciro artış hedefimiz var. İlk altı ayda bu hedefimize ulaştık.  Yurtdışında üç ayrı ülkede ofis açma planımız var. Bu noktada dünyadaki sayılı ve seçkin firmaların arasında ilk sıralarda olmak ve pazar payımızı hatırı sayılır şekilde yükseltmek uzun vadeli hedefimiz.

Bu ödül hedeflerimize bir adım daha yaklaştığımızın göstergesi.

Girişimcilerimizi cesaretlendiren ve heyecanlandıran bu Organizasyonun Türkiye’mize ve Firmamıza vizyon katacağına inanıyor TEPAV ve TOBB yetkililerine aracılığınızla teşekkür ediyorum.. ” diye konuştu.